bu kez birşeyler çıkacak, cümlelerin dizildiğini hissediyorum. hava değişimlerinin üzerimde bıraktığı burukluk sızlayan vücudumun yükselen katsayısı, çelişkiler silsilesinin başlangıcını oluşturuyor. hasta mıyım, değil miyim? iki gündür kendime sorduğum ve cevabını almakta zorlandığım sorular arasında. pisikolojik durumun hastalığımın kuvvetlenmesine en büyük etken. aldığım ilaçların etkisi derin uyku sendromlarının, bilinçaltı yetersizliğimin, hayal gücü düşüklüğümün yegane sebebi olabilir mi?
başım ağrıyor, gözleirm yuvalarından çıkmış masamın üzerinde bulunan kağıtlar arasında. ellerim bilinçsizce tuşlara basmakta. uzaklardan geldiğini sandığım bir ses beynimde yankılanmakta. burnum tıkali, nefes almaya çalıştıkça, öleceğimi gissediyorum.
şimdi…


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

“” için bir yanıt

  1. noreply@blogger.com (delikanlı) avatarı
    noreply@blogger.com (delikanlı)

    neden benmiş gibi davranıp benim hayatımı yazıyorsun,,yağmur da yaşatmaz seni güneş de artık,,kendimi anlayamıyorum çoğu zaman seni de mi anlayamıyacam dışardan baktıgım ben mi olacaksın yoksa,,sardunyalar açıyor diyor ama ben görmicem,,nasonex al eczaneden baya açıyor burun tıkanıklığını,halsiz hissetmemek için de bol su,,kimse beni sevmiyor doktor,,

Siz ne düşünüyorsunuz?