kaşınıyorum. ellerim, dizlerim, avuç içlerim, gözbebeklerim. beynimin her kıvrımı. kaşıdıkça kaşıyorum, kaşıdıkça derimin altından akan kanım, vücuduma bulaşıyor. çıplağım. sürünebileceğim her yere sürünüyorum. çaresizce acıyla. uzamış parmaklarım derimin altına kaçıyor. acı bile sebepsiz. şakaklarım, saçlarımın dipleri. hepsi tel, tel elime geliyor. parça parça… dökülen saçlarımı bir köşede topluyorum. biraz daha amonyak lazım bana. yoksa bu kaşıntı içimde üreyen böcekler beni sağ bırakmayacak. tırnaklarım derime biraz daha batıyor. küçük bir kan sızıntısının alnımdan aktığını hissediyorum. işte akan kan içindeler. küçük ayaklarının adımlarını duyabiliyorum. belkide saklandıkları yer burası. alyuvarlarım, damarlarımın içi. herbirinizi öldürmek bedenimi rahatlatmanın tek yolu. hadi çıkın dışarı. erkekseniz. eğer benimle karşılaşacak cesaretiniz varsa.
biri karşımda, salak gülümsemesi suratında. oysa ben sizi severdim, pis karıncalar. ever siz bedenimi ele geçirip, içinde sefa süren. daha toprak olmadım, def edin kahbe vücutlarınızı. midemi çekiştirip durmayın yada böbreklerimi. alın biri sizin olsun hatta, yeterki beni terk edin.
hey sen oradaki, biraz daha açmak istermisin çamaşır suyunun yakıcılığında tenini. gözleirnin altındaki çigileri biraz daha yok etmek istermisin? bana öyle bakma. bakışların içimdeki sinir duygusunu kabartıyor. şidi hepinizi öldürebilirim. pekinizin üzerinde zıplayabilirim mesela. Şu kolumdaki yarıktan nasıl da fırlıyorsunuz dışarı. sizle dünyaya gelmedim ya ben. şu bileğimin üstünde son bir kesikle kaçışınız için size şans vereceğim. şimdi üç dediğimde derin bir kesikle kendinizi dışarıya atın.
ve ben sizin sefil küçük vücutlarınızı, çamaşır suyuyla boğarak ayaklarımın altına alayım…
hadi. 1,2,3…
nasılda koşturuyorsunuz korkudan ayaklarımın altına. bakın bu da sizin içeceğiniz. rahat rahat geberin, ve ayaklarıma yapışmanın zevkini çıkarın… daha hızlı, daha hızlı…
etrafı kırmızıya boyamadan salaklar!

2 Comments

fikrin nedir?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: