bafra katliamı

Efendim uzun aradan sonra yine memleketim ana haber bültenlerindeydi. E tabiki yine hayırlı bir haber duyamadık. Daha öncede şiddet olaylarının yaşandığı Bafra Spor Kulübünde (hemen hemen her yerde ratlayabilirsiniz) bu kez cinayetle son nokta konuldu. Tabi bu cümlelerden sonra şöyle bir antipati oluşmasın aklınızlda ama önceki yazılarımda da dediğim gibi şehri şehir yapan insandır.
Velhasıl iki ölü bir yaralıyla haberlere konuk olduk yine. Net bir açıklama yok cinayet hakkında. Şahitte yok iki üç çocuktan başka, zaten olmaz, oldurmazlar da… çocuklarda bir süre sonra susar. Bahis mafyası olduğunu düşünüyormuş polisler. Ama unuttukları birşey var ki burası Bafra, elini sallasan mafyaya çarpar. Allah rahmet eylesin ama ölenlerin bile bağlantılı olma ihtimali var.
Asıl koku yakında çıkar ortaya. Bu Türkiyenin gördüğü olay bir de görmediklerini anlatsak…
neyse yine sustum…

26.03.2008 18:30’da aldığım haber (bu haber basında bile yok lakin doğruluğu da kasin değil) göre olayın saha içersindeki simit satış ihalesinden kaynaklandığı yönünde elbetteki isimler var lakin vermiyorum…


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

“bafra katliamı” için 3 yanıt

 1. noreply@blogger.com (Okyanu∫takί rüzgaſ ~) avatarı
  noreply@blogger.com (Okyanu∫takί rüzgaſ ~)

  Samsun bafradan bahsediyorsanız eğer karadenizim meşhurdur mafyasıyla..

  benim memleketten bilirim fatsadan yani tarihi ile yer edinmiştir kitaplara zaten . Memleketm mafya dolu canım türkiyem samsunun çarşambası da iyidir. çorum mu vardı bir de.. var da var işte..

  Allah rahmet eylesin diyelim..

 2. noreply@blogger.com (kişisel depresyon anları) avatarı
  noreply@blogger.com (kişisel depresyon anları)

  @okyanustaki rüzgar evet Samsun'un Bafrası dediğim yer e elini sallasan mafya çarpar. Bafralılar da Çarşambalıları sevmezler pek e bi ipte iki cambaz oynamaz.
  E sende Fatsadansan bizim kollar da uzanır oralara, sende de vardır mafyalık 🙂

 3. noreply@blogger.com (okyanustaki rüzgar) avatarı
  noreply@blogger.com (okyanustaki rüzgar)

  mafya benim adımdır 😛

Siz ne düşünüyorsunuz?