biri beni izliyor…

yada birileri. kim olduklarından habersizim. belki onlarda benim kim olduğumu bilmiyorlar. kim ile uğraştıklarının farkında değiller. öğrenseler büyük bir hata yaptıklarının farkına varacaklar. umarım bu çok geç olmaz.
yakındalar. gözlerimi kapattığımdan gözerinin üzeirmde olduğunu hissedebiliyorum. tüm pencereleri kapadım. perdeleri ışığın bile giremeyeceği bir şekilde sıkıca çektim. yani görememeleri için elimden geleni yaptım. farketmediğimi sanıyorlar ama bu sabah birizi buz dolabındaydı. zeytin kutusunun içersinde gözlerini gördüm.
açmaladığımı düşünüyorsunuz. onlar gerçeken gözdü. belki gerçek belki yapay ama gözdü. ona dokunmadım bile. nedense bu gün zeytin yemek canım istememişti. küçük ve etsiz olduklarından dolayımı bilmiyorum. belkide her biri bir gözdür. işin bu noktasını aklım almıyor. tek bildiğim varlıklarını hissettiğim. perdenin arkasında gölgeleri var. uzun boylular. hayalet gibi dolanıyorlar. sanki bazen birisinin diğerine fısıldadığını duyuyorum.
buradalar içeride. gelecekten gelen yada geçmişe dönecekler. kim olduklarını bilmiyorum. bunların hepsini ben uydyrmuşta olabilirim. tek bildiğim izleniyor olduğum. kim veya ne tarafından olduğu benim uydurmam…

3 Comments

  1. noreply@blogger.com (kişisel depresyon anları)

    senin izlemene birşey demiyorum 🙂
    onlar başka amaçları başka ama ben onalrı burdan ifşa ediyorum… 🙂

  2. peker

    kardeşim aynısı benimde başıma geldi izlendiyimi farkettiyimde benim gizli bi futbol saham var heryerdede koltuklar yırtık pırtık saklandım birinin arkasına sonra beni aramaya başladı sonrasında anladımki o aslında mahalleden bi çocuk tartıştık sonra kavga çıktı

fikrin nedir?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: