Born to Raise Hell

Steven Seagal‘in yaşlandığının resmidir bu film. Dublör kullanmasına rağmen filmlerin aksiyon dozu bir hayli düşmüş. Zaten filmde çoğunlukla Seagal’in bel üstü dövüşlerini görüyoruz. Filmde bir diğer ilginç nokta ise Seagal abimizin eşofmanıyla sevişmesi. Film ile ilgili aklımda kalan tek husus bu.

Film basit oyunculuklar, klasik kurgu ve hikayeden oluşuyor. Ekstra bir performans beklemek yada vaktin güzel geçeceğini düşünerek filmin başına oturursanız yanılırsınız. Ortağı vurulan bir polisin ortağının katillerinin peşinden koşmasını konu alıyor.

Avrupa üzerinde faaliyet gösteren uluslar arası suç şebekelerini etkisiz hale getirmek ve çökertmek için Avrupa ülkeleri bir kara alarak ortak bir özel tim kurmuşlardır. Samuel Axel adlı kişi ise bu birimde görev yapan Amerikalı bir ajandır. Costel adında uzun zamandır aranan bir suçlunun peşindeyken Samuel’in ortağı vurulur.

Samuel ortağının katilini yakalamak için ant içmiştir. Araştırmalar yapar ve Costel’i yakalamak için iz sürer. Ancak bu esnada birinci derecede aranan Rus uyuşturucu kaçakçısı Dimitri yardım eder. Dimitri’de Costel’in peşindedir. Çünkü Kostel onun ailesini öldürmüştür.

İyi ve kötü yan yana gelir ve büyük kötüyü öldürmek için plan yaparlar. Herkes kendi adaletini sağlar.

Zaman geçirmek için izlenecek daha iyi filmler vardır. Ancak Steven Seagal hayranlarının izleyebileceği bir film ama belirtmek lazım ki, Steven Seagal hayranlarını da pek tatmin etmeyecek bir film.

Yönetmen: Lauro Chartrand

Senarist: Steven Seagal

Oyuncular:

Steven Seagal
Robert ‘Bobby’ Samuels
Dan Badarau
Dimitri
Darren Shahlavi
Costel
D. Neil Mark
Steve
George Remes
Ronnie
Claudiu Bleont
Sorin

Linkler:

http://www.imdb.com/title/tt1528718/

fikrin nedir?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: