bu ne gerizekalılıktır…

bu sabah bir umutla yeni, hikayemin başlangıcını atacaktım. rüzgar oyle sert vurmuştı ki suratıma aklımda yeni fikirler peydahlanıyordu. bir umut iş yerinin yolunu tuttum. çalıştırmam ve kontrollerini yapmam gereken bir sistem vardı. iş yerine geldim. işlerimi hallettinkten sonra bilgisayar başına oturdum ve oncelikle biğer blog arkadaşlarımın bloglarını kontrol edeyim dedim. gaykedi kapalı, içimdeki ucu bilenmemiş kelimlerim kapalı, hatta hepsi sırayla kapalı. bende mi sorun var derken ktunnel ile girdim siteye. gaykediden öğrendiğime göre geri zekalılar bloggeri kapatmış. sanırım düşüncelerim çıkıyor. türkiyede her herkim egosunu tatmin etmeden bu site kapatma işi bitmeyecek.
şimdi ellerine geçen nedir? bi yerlerimi tatmin oldu. hatta sebep nedir? bari yazılı bir açıklamayla bunu anlatmaya çalışsınlar. sanki site kaparatak ulaşılabilirliği engelleyebiliyorlar. üstüne üstlük daha da illegal yollara yönelmeyi sağlıyorlar. neyse susuyorum bu şekil devam edeceğiz sanırım. benim bu konuda avantajım, kendi alanımı kullanmam sanırım, ama sanırım bunu da yakında kapatabilirler. bu zekayla beklerim yani…


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

“bu ne gerizekalılıktır…” için 2 yanıt

  1. noreply@blogger.com (Ruyayla) avatarı
    noreply@blogger.com (Ruyayla)

    Açıklama yapamazlar çünkü istedikleri susmamız..Koyun gibi gütmek istiyorlar, bitkisel hayata girsek eminim çok mutlu olacaklar!

  2. noreply@blogger.com (kişisel depresyon anları) avatarı
    noreply@blogger.com (kişisel depresyon anları)

    sturabilecekler mi acaba? komple interneti engellemeleri lazım. burası olmazsa başla bir yer…

Siz ne düşünüyorsunuz?