Chick Magnet

 

 

IMDB’de video olarak geçen film malum videonun artık olmaması sebebi ile o statüde DVD filmi olarak piyasaya çıkmış. Tabi dönemin video filmlerinin bir klası vardı ancak bu DVD filmler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

 

Filmin çekilme amacının üç beş kişinin eğlencesi olduğunu düşünüyorum. Aksi taktirde film ne senaryo, ne oyunculuk, ne de sinemaya dair öğe içeriyor. Ellerine kamerayı almışlar film çekelim demişler ve çekmişler.

 

 

Film komedi filmi olarak sınıflandırılsa da gülünecek sahnesini bulmak oldukça zor. Filmin adı ve afişi sebebi ile bazı erotik öğelerin olacağını düşünüyorsunuz ama o da yok. Yani kısacası filmin izlenmesi için hiç bir neden yok.

 

Abazalıktan gına gelmiş ve işleri yolunda gitmeyen üç arkadaşın bir gün karşısına bir adam çıkar. Onlara oldukça eski bir gömlek verir. Gömlek seksin sırrını çözmüş, bir guruya aittir ve teze göre gömleği üzerine giyen erkek, etrafındaki kızların saldırısına uğrayacaktır. Tabi başta kimse inanmaz ancak gömleği test ettiklerinde karşılaştıkları sonuç onları hayretler içinde bırakır.

 

 

Yaklaşık bir ay gömlek onlara kalacaktır ancak hiç bir şekilde yıkamamaları lazımdır. gömleği kullanmak için aralarında bir program yaparlar. Ancak gömlek ruh eşlerinde işlemeyecektir. Bu da milyonda hatta milyarda bir durumdur. Elemanlardan birini ise karısı yeni terk etmiştir ve gömleği onu tekrar elde etmek için kullanır ancak gömlek onda işe yaramaz.

 

 

Üç arkadaş gömleğin hakkını verirken tabi arada gömleği çaldırırlar. Sonra tekrar bulurlar. Film de bu macerayı konu alır. Filmin ana fikri gerçek aşk üzerine. Ancak bu pek başarılı dile getirilememiş.

Kısacası vakit harcanıp izlenecek bir film değil Chick Magnet. Kesinlikle zaman kaybı.

 

Yönetmen: Ryan R. Williams

 

Senaryo: Ryan R. WilliamsJeff Venables

 

Oyuncular:

Jeff Venables
Phil
Meili Cady
Jen
Josh Beren
Chuck
Jeff Sloniker
Yanni
Rolando Millet
Shirt Guy
Ryan R. Williams
Coughlin

 

Linkler:

http://www.imdb.com/title/tt1882053/

Yorumlar

Siz ne düşünüyorsunuz?