Goo-se-joo (구세주) – Oh! My God

Ortalama bir film olarak nitelendirebileceğim Goo-se-joo karşılıksız bir aşk hikayesini anlatmakta. LIM Jung-hwan zengin bir ailenin oğludur ve yıllardır, mezun olamamıştır. Her istediği elinin altındadır. Bir gün okul gezisinde okulda pekte popüler olmayan Eun Joo yu boğulmaktan kurtarır. Eun Joo’nun aslın amacı dikkat çekmektir ama bu gerçeğe dönüşür.
Boğulmaktan onu LIM Jung-hwan kurtarır ve Eun Joo ona aşık olur. Aklına takmıştır ne yapıp yapacak Jung-hwan’ı elde edecektir.
Jung-hwan askerdeyken bir gün onu içirir ve birlikte olurlar bu birliktelikten ikiz çocukları olur ancak Jung-hwan olan bitenden habersizdir. Bir gün çat kapı Eun Joo çıkar gelir. Na yapar eder, Jung-hwan ile evlenir. tabi savcı olmasının bunda büyük bir etkisi de vardır. Beraber ailelerinin malikanelerinde yaşamaya başlarlar ama  Jung-hwan bu işten pek hoşnut değildir. Eun Joo biraz erkeksidir ve hiç cazip bir yanı yoktur. Junh-hwan için. 
İlişki böyle yürüyüp giderken, Eun Joo’nun sıkıştırdığı bir mafyanın adamları Jung-hwan’ı kaçırır ve hesaplaşma başlar. Tabi bu hesaplaşma aile bağlarının kuvvetlenmesini sağlar…
Yönetmen:
Oyuncular:
Linkler:

Siz ne düşünüyorsunuz?

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: