Huzursuzum

​Huzursuzum. Niteliksiz bir betimlemenin en gereksiz kelimesiyim.  Anlam ayrımına uğramayan bağlacı, işareti… Düşüncelerimin dolandığı yerde sadece küçük etkisiz bir girdaptan ibaretim.  Sayısız nefesin beni paramparça ettiği. Şuursuz bir biçimde sana bağlıyorum bunları, beyin kıvrımlarımı senden arındıramamışken. 

Dünyada bir yer var eminim erişemediğimiz, katledip, çığlıklarını duymayıp kayıtsız kalmadığımız. Belki bize özel, soğuk ışığında güneşin birbirimizden başkasını göremeyeceğimiz. Huzurun kollarında yüzerken, beyaz topraklarında titrediğimiz. Ne kadar uzak kelimeler değil mi bunlar? Bir fikir küresinin içinde…

5 Comments

 1. maya

  Tam olarak ne zaman başladınız yazmaya ve bu kararı nasıl verdiniz çok merak ediyorum .Ama en önemlisi gerçekten çok güzel bir blog .Paylaşımlarınızın mükemmeliği yadsınamaz…)

  • Kişisel Depresyon Anları

   Güzel sözleriniz için teşekkürler. Yazmak şu an ki hayatimin üçte ikilik bir kısmını kapsıyor yani oldukça eskilere dayanıyor. Blog ise sanırım on senedir var. Karar vermiş değilim yazmaya sanırım karar vermiş olsam deli danalar gibi sürekli yazardım. Umarım o gün de bir gün gelir. Ama yazmak iyi hissettiriyor o sebepten yazıyorum.

 2. maya

  Asıl ben teşekkür ederim ilginiz için:) Ne kadar güzel ki kendinizi iyi hissettirecek bir yol bulmuşsunuz 🙂 Aslında ben de tam arayış içerisindeyken rastladım blogunuza ve o gün bu gündür okuyorum yazdıklarınızı , izlediğiniz filmleri analiz edip tanıtmanızı, okuduğunuz kitaplar hakkındaki görüşlerinizi paylaşmanızı takip etmeye çalışıyorum elimden geldikçe . Umarım bir gün ben de bunu yapmak istiyorum deyip ve kesin bir kararla arkamda beni anlatan güzel bir şeyler bırakabilirim dünyaya … Sağlık , başarı , sevgi, barış ve umut dolu yıllar dilerim :))

fikrin nedir?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: