Keith

Yönetmenliğini Todd Kessler‘in yaptığı 2008 yapımı bu film aslında bir geçlik filminden öte değil. Lakin o bildiğimiz gençlik filmlerinden de biraz farklı. Elbetteki aşkılarlise partileri gelecek kaygıları var ancak film bir komedi filmi değil. Çok başarılı bulmasam da bir drama.

Filmde bazı görüntüleri es geçmek olmaz. Yönetmenin yakaladığı görsellik gerçekten çok güzel ancak konu olarak sıradan geldiğini söylesem pek yalan söylemiş olmam. Zaten hangi ara film arşivime eklenmiş onu da bilmiyorum. Belki de afişteki Natalie karakterini canlandıran olan karakterimizin (Elisabeth Harnois) dikkat çekiciliğinden olabilir. Ben de filmi izlerken sanıyordum ki film bu ablamızın adı. Ama umduğum gibi çıkmadı tabii…
Keith ve Natalie laboratuvar arkadaşlarıdır. Keith, Natalie karşı bir şeyler hissetmektedir ancak bunu kendisine söyleyemez. Daha sonra bunu söylemeye karar verir ama bu bildiğimiz yollardan olmaz. Natalie’nin bir erkek arkadaşı vardır zaten. Bir süre Keith ne yapıp edip Natalie’ye yaklaşacağını düşünür. Bir gün akşam için ona çıkma teklif eder. Sadece arkadaşça bir çıkma olduğuna Matalie’yi inandırmıştır.O gün boyunca Keith Natalie özel zevklerinden ve tutkusu olan kamyonetinden bahseder. İkinci buluşmalarında ise bazı çocuklara beysbol topu dağıtırlar.
Natalie, Keith ile vakit geçirdiği zaman itibariyle aslında kendisi için pek bir şey yapmadığını keşfeder. Ancak bu arada Keith hakkında gerçekleri de bilmediğini öğrenir. Yavaş yavaş onu tanımaya başlar. Keithe o da ilgi duymaya başlamıştır ancak aklındaki soru işaretleri, büyük sorunlar yaratmaktadır. Sonunda gerçekleri öğrenir. Bu arada Keith’e aşıkta olmuştur.
İzlense de izlenmese de olur tarzda bir film ama vakit geçirecek daha iyi filmler var elbette…
Oyuncular:
Jennifer Grey Caroline
Jesse McCartney Keith
Margo Harshman Brooke
Elisabeth Harnois Natalie
Jessy Schram Courtney
Linkler:

4 Comments

  1. ofori

    Benimde aklımdaydı bu film, izlesem mi diye düşünüyordum ama bilmiyorum artık; belki izlerim, o sırlar neymiş bende öğrenirim; tanıtım için çok saol..

Siz ne düşünüyorsunuz?

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: