Kullanım Koşulları

Merhabalar,

Kiişisel Blogum olan kisiseldepresyonanlari.com adresi ve alt alan adlarında bulunan tüm içerikler benim tarafımdan oluşturulmaktadır. Siteyi ziyaret eden herkes aşağıda belirttiğim küçük kurallar çerçevesinde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

1.

kisiseldepresyonanlari.com’da yer alan içerikler benim tarafımdan oluşturulmaktadır. Bazı içerikler isim ve adres belirtilerek farklı kaynaklardan alınmıştır. Kaynak gösterilmek şartı şahsıma ait olan bu içeriklerin sadece bir kısmı ve ya tamamı kullanılabilir. Siteden alıntı yaptığınız taktirde aşağıdaki gibi notlar düşerseniz memnun olurum.

Bu yazının kaynağı kisiseldepresyonanlari.com‘dur

Kaynak: kisiseldepresyonanlari.com

Orijinal içerik: kisiseldepresyonanlari.com

Alınan içerikler altına bu tarz notlar düşerseniz memnun olurum. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkım var ancak eminim ki bu konuyu küçük bir link ile de çözebiliriz.

2.

kisiseldepresyonanlari.com’da bulunan içeriklere yorum yapan arkadaşlar aşağıdaki maddeleri de kabul etmiş olur.

  • İçeriklerin altına eklenmiş yorumlardan kisiseldepresyonanlari.com hiç bir şekilde sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir. Her koyun kendi bacağından asılır.
  • Ziyaretçilerin yorumlarında sansür kullanmamaktayım. Ancak kim/kime olursa olsun kişisel sataşma sezdiğim takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan yorumları kisiseldepresyonanlari.com üzerinde onaylanmayabilir ya da silebilirim.

 

Yukarıda iki maddede özetlemiş olduğum kuralları tüm sitede gezinen arkadaşlar kabul etmiş sayılır. Bu kadar da kesin yazarım. Eğer bana ulaşmak isterseniz. iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

 

Back to Top