Kyonyû doragon: Onsen zonbi vs sutorippâ 5 / Big Tits Zombie

Film hakkında yazılacak .ok bir şey yok. Japon Gore sinemasının B-bovie ile birleşiminden ortaya çıkan bir film Big Tits Zombie. Öyle filmin adına bakıpta Koca memeli zombiler deyip gaza gelmeyin keza filmde çok fazla meme yok.

Öyle ki film zaten gore ve b-movie sevenlere hitap ediyor. Diğer kişiler için film tahammül sınırında değil. Oyunculuklar ve hikaye oldukça kötü. Üç beş abla koyalım bazılarının göğüsleri gözüksün aksiyon olsun tarzında bir film. Ancak zombileri sevdiğimi söyleye bilirim. Özel efektler elbette kaliteli bir yapım kadar iyi değil ancak filmi kurtarıyor.

Filmin en sevdiğim bölümleri ise gore’un tavan yaptığı, garip uzuvların koca memeli kızımıza tecavüz etmeye çabalaması sahnesi ile, yine zombimizin vajinasından ateş püskürtmesi. Oldukça yaratıcı bulduğumu söyleyebilirim. Bunun haricinde elektrikli testere ile zombi avlayan kızlarımız dışında bir şey yok filmde. Tabi bir de yeni zombi betimlemelerini saymazsak.

Filmin hikayesi manga olmasına rağmen oldukça basit. Hikaye önce sondan başlıyor. Büyük göğüslü kahramanlarımızın bu duruma nasıl geldikleri ise geçmişe dönülerek anlatılıyor. Show Girl olarak çalışan çeşit çeşit kızımız, paralarını alamamaktadırlar. İş yerleri de kapanmak üzere olduğundan küçük bir dükkanda tek bir odada zor şartlarda yaşayarak hayatlarına devam etmektedirler.

Günün birinde günün birinde saklanırken yaşadıkları yerde küçük bir kapı bulurlar. Korksalar da bu bakıdan içeriye girerler. Tünelin sonu bir odaya çıkar. Burada çok eski yazıtlar ve bir ton para vardır. Aynı zamanda ölüler diyarına açılan da bir kuyu vardır. Kızlardan biri burada ölüler kitabını bulur ve bundan bir kaç satır okur. O dakikadan sonra ölüler canlanmaya başlamışlardır.

Zombiler ortalıkta cirit atmaya başlayınca diğer kızlarımız hayatta kalma mücadelesine başlarlar. Ancak zombileri uyandıran onları kontrol de etmektedir. Bunun daha sonra farkına varırlar. Bu dakikadan sonra olay zombi avına döner.

Meraklıları için izlenebilecek bir film Kyonyû doragon: Onsen zonbi vs sutorippâ 5.Aksi taktirde sıradan izleyicileri tatmin etmeyeceğini belirtmek isterim.

Yönetmen: Takao Nakano

Senaryo: Takao NakanoRei Mikamoto (“Kyonyû doragon” manga)

Oyuncular:

Sola Aoi
Lena Jodo
Risa Kasumi
Ginko
Mari Sakurai
Maria
Tamayo
Nene
Io Aikawa
Darna
Minoru Torihada
Blue Ogre

Linkler:

http://www.imdb.com/title/tt1642252/

http://en.wikipedia.org/wiki/Big_Tits_Zombie

fikrin nedir?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: