Lezbiyen Şaplağı Cehennemi

Çünkü içinde çıplak kadınlar var. Bak, çıplak kadınlardan hoşlanırım. Ben erkeğim. Onlardan hoşlanmam gerekir. Biz bu şekilde doğduk. Birinin içinden çıkar çıkmaz çıplak kadınlardan hoşlanırız.
Doğum kanalının yarısında manzaradan keyif alırız. Biz heteroseksüel erkeklerin
sevdiği dört şey vardır. Çıplak kadınlar, borsa, lezbiyenler ve en iyi James Bond olarak Sean Connery. Çünkü bir erkek olmak bu demektir. Ve bu hoşuna gitmediyse hayatım film yapımcılarına katıl.
Bak, hayatımın geri kalanını masanın şu ucundaki kadınla geçirmek istiyorum. Ama bu ölmeden önce daha binlerce çıplak kalça görme arzuma engel olmuyor. Çünkü erkekler böyledir. Bir erkek ateşi keşfettiğinde, “hey, yemek pişirelim” dememiştir. “Harika. Şimdi çıplak kalçaları karanlıkta da görebiliriz” demiştir. Baskı makinesini icat eder etmez onu çıplak kalçalar basmak için kullanmaya başlamışız. İnternet’i uluslararası devasa bir çıplak kalçalar ağına çevirmişiz. Erkeklerin çağlar boyunca başarılı olmasının sırrı, kalçalarınıza daha iyi bakmak için çaba göstermiş olmasıdır. Açıkçası kızlar, kendinizi nasıl gördüğünüzden emin değilim.

Coupling‘de S1E4 te ki karakterimiz Steve’in “Lezbiyen Şaplağı Cehennemi” filmini savunması. Çok hoşuma gitti çok…

4 Comments

 1. noreply@blogger.com (kişisel depresyon anları)

  dizide çok ilginç tespitler var çok severek izleirm hatta sıkıldıkça tekrarını yaparım. tavsiyeedeirm izleyiniz 🙂

 2. noreply@blogger.com (ne ben olabildim ne de başkası)

  sadece kalça mı, bir de memelerimiz var bizim di mi…:)))
  ama güsel olmuş beğendim, açık, net ve özet. erkek olmanın özeti işte…:))))

 3. noreply@blogger.com (kişisel depresyon anları)

  evet onlar da var dimi hemde iki tane, düşünsene birlezbiyen filmindeki göğüs sayısını. 8 kadın olsa 8 kaçla 16 göğüs eder bu. uvv bırrr…. (şimdi dizideki Jeff gibi oldum :))

fikrin nedir?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: