Metin Demirhan Bitkisel Hayatta

Sinema yazarı ve araştırmacısı, kısa film yönetmeni Metin Demirhan geçirdiği ağır beyin kanaması sonrasında bitkisel hayata girdi. Giovanni Scognamillo ile birlikte hazırladığı Fantastik Türk Sineması adlı kitabın da yazarı olan Metin Demirhan Fantastik Sinema ve Maske & Yumruk adlı internet sitelerinden de sinemaseverlere farklı bilgiler aktarmaktaydı . Sevgili Metin’e acil şifalar diliyor ve biran önce sıhhatine kavuşarak yeniden aramıza dönmesini bekliyoruz.
kaynak: sadibey.com

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=275388

mailler dönmeye devam ediyor ve bu tarz çokta hoş olmayan haberler kanımızı donduruyor…
ama yapacak birşey yok Metin’e kısa zmaanda acil şifalar diliyorum…
bazen elden yapacak birşey gelmiyor…
ve kardeşinin dolaştırdığı maili burada yayınlamak istiyorum…

“Arkadaşlar abim Metin Demirhan’in Ssk Bağkur gibi Sosyal Sağlık güvencesi olmadığından yeşil kart başvurusunda bulundum. Evraklarini İstanbul Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü yeşil kart birimine teslim ettim. Oradaki yetkili yeşil kartIn en az üç hafta içinde çikabileceğini ve bunun dahada uzun sürebileceğini söyledi. Yazişmalarin yapilacağini emniyetten sonra eyüp kaymakamliğin onayina gideceğini sonra istanbul eyüp ilçe sağlik ocağinda heyet raporunun düzenleneceğini ve ankaradan onay geldikten sonra kartin teslim olunacağini açikladi. Bunu yüzünden sürenin böyle olacağini söyledi.

Arkadaşlarimiz arasinda bu kamu kurumlarinda tanidiği olan ve bu işlemleri hizlandiracak arkadaşlarimizin yardimini rica ediyoruz. Yeşil kartin müracati isimle ve soy isimle takip edilmektedir.

Birde hastane masraflari 3 gün için 850-900 ytlni buldu. Ailesi olarak elimizden gelen tüm fedakarliklari yapiyoruz. Lakin 3 hafta gibi bir süre yoğun bakimda kalmasi durumunda bu katlanacaği bildiğimizden Metin Demirhan’in arkadaşlari ve sevenleri olarak sizlerden de sikilarak utanarak da olsa metin abim için onu yaşatmak için mümkün olduğu kadar yardimetmenizi rica ediyoruz.

En azindan şu yeşil kartin çikmasi bizi rahatlatacak bu zor durumdan kurtulmamizi sağlayacaktir.

Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum.

Şeniz Demirhan

yapilacak yardimlarin yatirilacaği banka hesap nosu aşağidadir.

banka adi : garanti bankasi
şubesi : levent şb.
şube kodu : 401
hesap no :6689740
hesap adi : şeniz demirhan”


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Siz ne düşünüyorsunuz?