My Girl 마이걸 (Ma-i Geol)

Kim Seo Hyun: Aşkım senin yüzünden bitti. İki yıl boyunca bu şey beni rahatsız etti. Ancak dün söylediğin şeyleri kabul edemem.Bayan Ju Yoo Rin en azından bana her şeyi açıklaman gerekli.

Seo Jung Woo: Yoo Rin’in yalanlarına inandığın için mi Japonya’ya yalnız gidiyorsun? Buna inansam seni yalnız bırakırdım. Şimdi Yoo Rin’den böyle vazgeçemezsin!

Joo Yoo Rin: Seol Gong Chan, söylediklerimin tamamının yalan olduğunu biliyor.

Seol Gong Chan: Joo Yoo Rin, onun yalanlarına inanmayacağımı biliyor.

Joo Yoo Rin: Başlangıçta iyi bir yalancıydım. Ama Seol Gong Chan’e âşık olmam yalan söylememi engelledi.

Seol Gong Chan: Asla yalan söylemedim. Ama Ju Yoo Rin’e âşık olmam sık sık bana yalan söylettirdi.

Joo Yoo Rin: Hislerimi doğru olarak ifade etmem, Gong Chan için her şeyi daha da zorlaştıracak.

Seol Gong Chan: Yalanlara inanmayıp, yanına gittim. Ama bu, Ju Yoo Rin’i daha fazla yaraladı.

Joo Yoo Rin:Şimdi yalanımı Gong Chan’ı korumak için kullanmak istiyorum.

Seol Gong Chan: Bu yalanlara inanmış gibi davranacağım. Her şeyi zamana bırakmak ve ona daha fazla acı vermemek istiyorum.

Joo Yoo Rin: Aşkım asla yalan değildi.

Kim Seo Hyun: Her zaman, Ju Yoo Rin isimli bir kadına yenildiğimi düşünmüştüm. Ama aslında aşka yenilmişim….

Şimdi bunlar ne diye bir soru işareti uyanmıştır aklınızda yada az çok bu repliklerden birşeyler ıkarmışsınızdır, bunun öncesi ve bunun sonrası gibi dekikanlıyı bozan replikler kervanından başka birşey değil. Tabi bunları okuyunca peh bunlarda laf mı diyebilecek kişilerin sayısını oldukça fazla görüyorum ama benim için bunlar derin ve sakıncalı replikler. Hani kabak çekirdeğine nasıl yumulduğumu arada deirn iç çekişim sırasında gelecek volkanın ağzına basıl yumruk bastığımı ben bilirim. Delikanlıyı bozacak derken ben durum izahımı neden yapmaya çalışıyorum? Salak mıyım ben? Sanırım NE demeli nasıl etmeli ki?
Az önce final bölümünü izledim dizinin. Evet biliyorum bo bölümde sinema filmleri olacaktı ama, zaten geçen hafta bir anime ile olayı bozmuştum. Aslında şimdi içimden Allah cezasını verdin BU Kore Dramalarının diyesim geliyor ama demiyeceğim. Hem beni bozuyor hem izlemeye devam ediyorum of of…
Kısaca dizinin konusuna değinirsek;
Zengin otel sahibi Gong Chan, Yu Rin adlı güzel bir kızla tesadüfen tanışmasından sonra kızı yanında bir iki iş için çevirmen olarak kullanır. Bu arada ölmek üzere olan büyük babasının son arzusu yıllar önce kaybettiği torununu bulmaktır. Gong Chan tüm çabalara rağmen kuzenini bulamamış ve Yu Rin den onun kuzeni yerine geçmesini ister Fakat bu süre sonra birbirlerine aşık olurlar ve söyledikleri yalan onları iyice çevreler. Ana konu böyle tabi yan hikaye başka aşklar huysuz bir aile vs.. vs..
Sonuçta eğlenceli ama bir okadarda sarsıcı bir hikaye çıkıyor ortaya. 16 bölümcük bişi ama nasıl izlesem de bitirsem diyorsunuz…
Küçük bir alıntı.
Bunlar da linkler…

3 Comments

  1. Gerçekten delikanlıyı bozabilecek bir dizi bu:) En sevdiğim Kore dizilerinden, belki de en sevdiğim. Yalnız ben dizinin tüm güzelliğini Lee Da Hae’ye bağlıyorum. Onun sayesinde gülmekten karnınıza ağrılar giriyor ama 2 dakika sonra Ju Yoo-rin sarsıla sarsıla ağlamaya başlayınca insan kalakalıyor

fikrin nedir?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: