Noo-ga Geun-nyeo-wa Jass-eul-gga? / Sexy Teacher

누가 그녀와 잤을까?

Eğlenceli bir film Sexy Taecher. Yönetmen Kim Yoo-seong (김유성)‘un ilk filmi özelliğine sahip. Zaten şu an için yönetiği başka bir film de yok. Ancak merak etmekteyim Kore’deki bu yönetmen ve oyuncu popülasyonu ne olacak Neyse zaten beni de ilgilendirmez. Sonuçta her biri başarılı işler çıkartıyorlar önemli olan bu.

Ji-young genç ve güzel bir öğretmendir. Yeni öğretmen olduğu için ilk okulu olarak ona bir erkek lisesi çıkmıştır. Tabi bu erkenliğe yeni girmiş,gençler için Ji-young tam anlamıyla bir aşk tanrıçasıdır. Ji-young okuldaki herkesin gönlünde taht kurmuştur..

Okulun en çapkın öğrencisi yeni gelen öğretmen için atağa geçer. Ancak başarılı olamaz bu yenilgi onu daha da hırslandırır. Tabi bu arada diğer öğrencileri de öğretmenin peşine düşmüştür ama Ji-young hiç birine pas vermez.

Yıl sonu müsameresi için bir gösteri hazırlanması istenir. Bu olayın başına da Ji-young getirilir. Tabi eğitimler sırasında yaşanan olaylar izlenmesi gereken cinsten. Bu arada tabi filme tat tuz olan disiplin öğretmenini atlamamak lazım…

Sanıyorum hikayeyi yine çok karışık anlattım. Film boyunca o kadar  çok olay oluyor ki zaten oturup sırasıyla yada bir çırpıda anlatmak imkansız. Ama yine kısaca şöyle özetleyeyim.

Film finalden başlıyor, bir dans gösterisi ardından kaçan bir çifte ve duyulan sevişme sesleri. Bu olayı disiplin öğretmeni kafasına takar ve olayı çözmek için araştırmaya başlar. Tabi sonra bir flashback ile yeni öğretmenin gelmesi ve başından geçen olaylar anlatılır.

Dediğim gibi çok eğlenceli ve izlenmeden anlatılmayacak bir film…

Yönetmen: Kim Yoo-seong (김유성)

Senaryo: Jeong Tae-won (정태원), Kim Hyeon-hee (김현희), Kim Yoo-seong (김유성)

Oyuncular: Kim Sa-rang 김사랑

Park Joon-gyoo 박준규

Lee Hyeok-jae 이혁재

Ha Dong-hoon 하동훈

Ha Seok-jin 하석진

Linkler:

http://www.koreanmovie.com/Sexy_Teacher_km364/

http://www.hancinema.net/korean_movie_Sexy_Teacher.php

http://www.imdb.com/title/tt0956208/

fikrin nedir?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: