Norrda Albüm ve Tanıtım Konseri


Büyük bir süprüzdi bizim için, uzun zamandır tanıştığımız ancak belki de şartlar elvermediği için görüşemediğimiz Selen’in msnden ve maille gönderdiği mesaj:
“Norrda konseri 02 Ekim 07 22:00’da Roxy’de…”
Yanına iliştirilmiş bir de link…
Norrda kimdi, neydi, nasıldı hiç bir fikrim yoktu ama tek bir güvencem vardı o da Selen’in kötü iş çıkarmayacağıydı.
Hasta halimle kalktım gittim yanıma Işın ve Nilgün’ü alarak (onlar kendilerini götürdüğümü sanıyorlar ama çaktırmayın asıl amaç hastayım ya bana göz kulak olmalarıydı. 🙂 ).
Saat 22:30’u biraz geçe çıktı sahneye Norrda. Selenin üzeirnde şık bir kıyafet, Saçlarını üsten şöyel bir atmı, amanın, amanın… (magazin meselesine dönüştürmeyeceğim elbette yazıyı…)
Sahneye çıktılar, öncelikle mikrofon ve ses problemi olmasa, playback yapıyorlar diyebilirdim. Playback meselesi nerden çıktı derseniz ki, cdleri çıkmış habeirmiz yok. Tabi bu sitemler Selen’e özel iletildi…
Mükemmel bir konser harika bir performanstı… Aslında eşeklik yapmayıp iki resim çekip şuraya koymak iyi olurdu ama n’apalım artık…
Infinite Face: Selen Hünerli: Vocals, Deniz Cuylan: Guitars, Electronics, Hakan Vreskala: Percussions

http://www.myspace.com/norrda

Birde konser dönüşü Selen’e şunları yazdım, yazım az edebi bitmesin ekleyeyim 🙂
bi dakika!iyiden iyiye aptallastigimin ayak sesleri midir bu, yoksa hala tozunu silmedigim konser kirintilerinin ayagima dolanan sarhos edici etkisi mi? Ne oldu bana? Bir hayranlik bu kadar mi derinden yaralar insani… Kelimeler bir araya getirilir de duzgun cumleler kurulur mu bu sarhoslugun icinde… Haran biraktin(iz) hayran kaldim… Tek kelime bile care olmaz anlatmaya…Cok tesekkurler, Basarilar…(ama benle hic ilgilenmedin ))):)

One comment

fikrin nedir?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: