olasılıklar üzerine.

ilk günü atlattım melekette. nankör müyüm neyim benim kadar memleketinde gün sayan yoktur herhalde. sayıyorum yahu ne yapayım canım sıkılıyor. efendim hal tatil olunca boş günler artıyor, eh uzaklarada pek uzanmayan ben haliyle evde sıkılıyorum. kardeşimle alışverişe çıktık. arkadaşları gördüm yol üstü cuma için plan yapmışlar. ne güzel değil mi? herşeyi hazırlıyorlar sen elini kolunu sallaya sallaya gidiyorsun. ama “durun” dedim. “ben cuma gidiyorum.” durdular ve çarşambaya aldılar herkes mutlu mesut şu anda.
berbere gidip kabaran, artık kendi saçımdan çok başımın üzerinde taşıdığım bir rakuna dönen saçlarımı toplattım. sevgili berberim öyle özene bezene kesti ki saçları 2 saatte kalkabildim koltuktan. adamın eli yavaş ne demeli. şimdi elimde iki seçenek var.
1. arkadaşlara takılmak.
2. eve gitmek.
açılıma bakarsak.
1.a. kafete gidip oturmak
1.b. kahveye gidip oturmak

2.a. uyumak
2.b. tv izlemek
2.c. film izlemek
3.d. internette sörf akabinde chat yapmak

buyurun efendim size olasılıklar. seçin beyenin, alın birini. ben gün itibariyle 1.b.yi seçtim sonra da hemen kaçtım kaşınıyorum diye… zor durum vallahi…

9 Comments

 1. noreply@blogger.com (camilla)

  insanlarla iletişim kurmak acayip zor geliyor bazen bana, bu durumlarda çoğunlukla hep yalnız kaldım ama yalnız kaldıkça da insan ilişkilerini unutuyorsun bu da doğru.. ama kimseye katlanamayacağım zamanlarda 2.cyi seciyorum..oralardan kurtulman dileğiyle=)

 2. noreply@blogger.com (kişisel depresyon anları)

  camila;
  2.c tüm olasılıkların başında yer alıyor hayatımda. lakin şurada yapabileceğim bir şey değil. sonuçta burada da bir çevrem var ve onlara vakit ayırmam lazım. diğerlerine de söyleyecek lafım yok, ayda yılda bir toplanınca yapabilecekeklri en iyi şey kağıt oynayıp içmek :)eh şimdi ne yapalım?

  gaykedi:
  ah bak yemek deme bana yaptığım tek şey o,verdiğim bütün kiloları aldım. sağolsunlar boş bırakmıyorlar önümü. bir de önümde bayram var sonum hayrolsun.
  seks mi? o ne yahu burası için öyle bir şey geçerli değil, çok filmciden porno film alırsın 🙂

 3. noreply@blogger.com (Ferhanca)

  Sayılı gün geçer:) en iyisi annenle babanla sohbet iyi olur zaten gitmen yeter onlara..
  yemekler senin sevdiklerin seklinde sıralanmıştır, afiyetler olsun..

Siz ne düşünüyorsunuz?

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: