Plaguers

“P” den devam ediyoruz. Bu arada uzak doğu filmi izlememişim uzun zamandır sanırım ki izlenen klasöründe yok uzak doğu filmi. Acaba başka bir yere mi kopyaladım diye düşünmeye başladım. Bu arada bilim kurgular da aldı başını blogta olsun iyidir güzeldir…

2241 yılında Pandora adındaki bir uzay gemisi uzayın derinliklerinde Thanatos adında bir maddeyi bulup taşıma görevini üstlenmiştir. Dünya yok olmuş insanlar farklı gezegenlerde yaşamaya başlamışlardır. Bu arada insanlar dışında uzaylılar da vardır. Thanatos adlı bu cins maddeyi bulmuş Hedeflerine ilerlemektedirler.

Dönüş yolunda Diana adındaki yabancı bir uzay gemisinden yardım sinyali alırlar. Ulusal taşımacılık kurallarına uymak için Kaptan Holloway ve ekibi yardım isteyen gemiye gemiye giderler. Gemiye vardıklarında geminin boş olduğunu düşündükleri sırasında saldırıya uğrarlar. Ancak saldırı dört seksi kadın tarafından yapılmıştır. Tabi çoğunluğunu erkeklerin oluşturduğu mürettebat bu durum karşısında sevincini gizleyemez.

Ancak bu kızlarda bir tuhaflık vardır. Birden gerçek yüzleri ortaya çıkar ancak gemide bulunan o madde sayesinde virüs kaparak değişime uğrarlar. Tabi gemi içerisine bir kovalamaca başlar.

Film  2008 yapımı tam anlamıyla bir b-movie filmde ne ararsanız var. Zombiler, yaratıklar, uzaylılar, güzel kadınlar, berbat efektler, sıfır oyunculuk, olmaya çalışan aksiyon, kan, erotizm… İzlesekte olur izlemesekte…

Yazan ve Yöneten: Brad Sykes

Oyuncular:


Steve Railsback Tarver
Alexis Zibolis Captain Darian Holloway

Bobby James Mason

Noelle Perris Kyra
Jared Michaels Riley

Paige La Pierre Sadie

Linkler:

http://www.plaguers.com/

http://www.imdb.com/title/tt0918554/

Yorumlar

Siz ne düşünüyorsunuz?