Pts sndrm

Pazartesi ile birlikte bloga da dönüş yaptım. Geçen gün o kadar sitem ettim ama demek ki tilkinin dönüp dolaşacağı yer yine tilki dükkanıymış. Atalar iyi demiş. Gerçi bu atalar bunları test edip mi söylemişler bilmiyorum. Bildiğim şey miskin bur tatilin sonunda kendimi çalışmaya hazır hissetmediğimdir.
Bu arada hapşurunca insanın bütün kemikleri ağrır mı?
Nihayetinde bir hafta sonu boyunca tembellik yapabildim. Uzun zamandır haftanın yağı günü erken kalkmak pilimi tükenmişti. Gerçi nasıl bir huy edindiysem yine her sabah saat yediyi sektirmeden uyandım. Bu esnada tekrar uyuyana kadar da periscope üzerinden hayalet avı yapan programlar izledim. Valla işi gücü bırakıp bende mi bu işlere soyunsam. Gerçi bizde bu işlere pek rahat yok. Muhteşem aç kalırım. Aslında bi kanala yanaşıp program yapabilirim. Görmüyor muyuz abuk sabuk adamların boy gösterdiğini. Eminim ki benim bilgim onlardan çok çok fazladır eh o kadar korku filmi izliyor, kitabını okuyorum. Bunlar elbet bir işe yarar. Zaten çoğu söyledikleri varsayım değil mi?
Film derken haftasonu bir kaç film izledim bunları bu kez hep bir arada yazmayı düşünüyorum, Çok biriktiler ayrı ayrı yazamayacağım. Bir de Morgan Freeman’in sunduğu bur belgesel var onu da izleyin derim.
Çok verimli bir yazı olmadı bu ama neyse.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: