Pulse 3: Invasion

İşte bir Pulse tutturdu ABD’li arkadaşlar üçüncü filmi de aynen devam. Aslında bu durumda bu filmin yapım haklarını veren, Japonlara çatmak lazım ama es geçiyorum.

Filmin konusunu aynen yazıyorum. Hiç uğraşmaya deymez…

İstila üzerinden 7 yıl geçmiştir. Milyarlarca insan iletişim araçlarıyla yayılan hayaletler yüzünden ölmüş ve geri kalanlar ise yaşadıkları şehirleri terk edip hiç bir teknolojik aracın olmadığı kamplarda yaşamaya başlamışlardır. Justine, pis hiçbir teknolojik cihazın olmadığı mülteci kampında rüyalarındaki hayatı arayış içinde olan genç bir kızdır…Bir gün çalışan bir laptop bulur ve bu onun için, düşlediği hayatı bulma umudunu yeşerten adete Pandora’nın kutusu olmuştur. Laptopu açtığında, internette onun bu hayalini gerçekleştireceğini söyleyen gizemli bir adamla tanışır. Adam Justine’i terk edilmiş olan şehre gelmesi konusunda ikna eder. Ve Justine korku dolu bu yolculuğa hayalini gerçekleştirmek umuduyla çıkar. Fakat şehre geldiğinde onu hiçte beklemediği bir sürpriz beklemektedir.


Gayet sıradan bir film. Ne korku ne macera hiç bir özelliği yok. Var olan, hikayeyi evirip çevirmişler iyi bir şeyler yapalım yerine nasıl kötü yaparız diye düşünmüşler ve filmi yapmışlar. Böyle büyük bir, hikayeyi böyle katletmek sağ olsunlar diyorum. Tabi dördüncüsünü çekseler izlemeyeceğim mi? Seve seve izleyeceğim belki adam gibi bir şeyler çıkar ortaya…

Yazan ve Yöneten:Joel Soisson

Oyuncular:

Noureen DeWulf Salwa
Rider Strong Adam

Lynn Blackburn Teacher
Jackie Arnold Zach
Brittany Renee Finamore Justine
Georgina Rylance Michelle

Linkler:

http://www.sinemalar.com/film/27063/Nabiz-3/

http://www.imdb.com/title/tt1323946/

Yorumlar

Siz ne düşünüyorsunuz?