Vampires Suck

Twilight’ı beğenmemiştim. İlk filmi izledim sadece bana gerektiğinden abartı geldi her şey. Devamını izlemek gibi bir heyecana da kapılmadım. İlerleyen zamanlarda izler miyim onu da bilmiyorum. Ancak benim için tatmin edici bir film olmadı. Konuya bu şekilde girmemin sebebini anlamışsınızdır. Bu filmde o Twilight serisi ile dalga geçen bir film.

Aslında bu iflmden de ne anlıyor Amerikalılar ben anamıyorum. Bu film yerine soğuk İngiliz esprilerine razıyım. Leslie Nielsen‘in The Naked Gun serisi üzerine de bu tarz filmler içinde film tanımam zaten. Konuyu biliyoruz zaten Twilight. Ona ekleyeceğimiz tek şey olan abartı sahneler. Film boyunca güldüğümü hatırlıyor muyum? Hayır.

Yazıyı kısa keseceğim. Standart gereksiz filmlerden birisi. Türk Sinemalarına girmeyen onlarca iyi film arasında sinema şirketlerinin de bu filmi vizyona sokmalarını anlamıyorum. Gişe yapacağını mı düşünüyorlar? Hiç anlamıyorum. Zaten ben anlasam ne anlamasam ne… Neyse sinemada kesinlikle izlenmeyecek, hatta evde bile oturup izlenmeyecek vakit kaybı bir film. Ben neden mi izledim? Şuraya yazayım da başkaları izlemesin diye. İyi mi yapmışım, yok aslında yapmamışım…

Yönetmen ve Senarist: Jason Friedberg, Aaron Seltzer

Oyuncular:


Jenn Proske
Becca Crane

Matt Lanter
Edward Sullen

Diedrich Bader
Frank Crane

Chris Riggi
Jacob White

Ken Jeong
Daro

Anneliese van der Pol
Jennifer

Linkler:

http://www.imdb.com/title/tt1666186/

fikrin nedir?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: