Yeni yayın dönemi

2006’dan bu yana blog benimle birlikte. Öyle çok sükse yapmasakta bu güz dönemi ile birlikte 13 yıl oluyor. Triskaidekafobim* yok elbet ama yine de insan bir tırsmıyor değil içinde bulunduğu sene sebebi ile. Tabi bu aralar blogu fazla aksattığımı da göz ardı edemem. Hatta ve hatta devam etsem mi diye de düşünüp durdum. Ancak şunu söylemeliyim en az iki sene daha buradayım.Tabi hala bu dünyada olursam…

Bu biraz erken doğum gününü yazısı gibi oldu. Oysa ki daha bir ayı var. Ama artık biraz tarz değiştirip öyle ilerleyeceğiz. Buna ek olarak sitenin görseli de değişti.

Eskileri çöpe atmadım ama biraz üst raflara kaldırdım.

Amacım artık bu günden sonra her pazar 22:00 itibari ile bir gönderi yayınlamak. Tabi ne olur içerik emin değilim. Buna göre yeni kategoriler de belirleyeceğim. Eskisi gibi bir karmaşa olmayacak blogda. Sanırım yaşlılığın getirdiği hastalıklardan biri bu. Allah’ım inşallah evimi toparlama konusunda da böyle kararlı olurum.

O zaman aslında çokta uzatmadan yazının ana fikrini dördüncü paragrafta vermişken (aradaki cümleyi de saydım) göüşmek üzere deyip perdeyi kapatayım.

Çünkü herkes ölecek yaşta…

* 13 sayısından korkma

Siz ne düşünüyorsunuz?

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: