Lesbian Vampire Killers

Efendim isminden de anlaşılacağı gibi film ilginç bir film. Evet bir vampir filmi, bu vampirler bayan üstüne üstlük hepsi lezbiyen. Eh bu özellikler bir araya gelince bir erkek olarak, izlememek imkansız gibi bir şey.

Ancak film o kadar saçma ve o kadar gereksiz ki bunu bile bile izlemeye devam ediyorsunuz. İlginç efektler, ilginç olmayan konu sizi esir ediyor. Neden mi bilmiyorum açıkçası. 🙂 Yok yani lezbiyenlikte yok, vampirlikte filmde…

Yüz yıllar önce lezbiyen vampir kraliçe soylu bir savaşçıya yenilir. Ancak diğer tarafa giderken de lanetini bırakmadan gitmez. Lanete göre, o kasabada, doğan her genç kız 18 yaşını doldurunca lezbiyen vampir olacaktır. Bu laneti çözebilecek tek kişi savaşçının kanından gelen son kişidir. Bu esnada o kişinin kanı ile birleşen bir bakire kanı bu kötü vampir kraliçenin canlanması için gereklidir.

Büyük büyük atası soylu savaşçı olan kahramanımız, gerçek hayatta ezik bir tiptir. Sevgilisi bilmem kaçıncı kez terk etmiştir onu. Arkadaşıyla içerken, haritaya bir dart oku atar ve saplandığı yere gitmeye karar verirler.

Okun saplandığı yer küçük bir köydür. Buraya giderler, ancak in cin top oynamaktadır. Bekledikleri gibi kızlarla dolu bir tatil onları beklememektedir. Derken bir grup kızın arabaya girdiğini görürler. Birden gözleri açılır. Hemen onların geldiği yere doğru giderler. Ancak bir grup köylü barda oturmuş içmektedir. Onların nereye gittiğini, öğrenirler. Bizim elemanlar ardından giderler.

Eski bir hana giderler tabi hikaye burada başlar. Kötü kraliçenin yandaşları bu kızların hepsini vampir yapar. Tabi olay bu şekilde gelişince soylu savaşçının kanından olan kişiyi bulunca ayine başlarlar.

Hikaye bundan ibaret, basit bir son, ilginç ve alakasız gelişen olaylar, hepsi bu filmde.

İzlenir mi acaba? 🙂

Linkler: Phil Claydon

Oyuncular:

Silvia Colloca Carmilla

Margarita Hall Daughter of Darkness 1

Sianad Gregory Daughter of Darkness 2

Mathew Horne Jimmy

Lucy Gaskell Judy

Linkler:
http://www.imdb.com/title/tt1020885/

fikrin nedir?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: