My Bloody Valentine – Sevgililer Günü Katliamı

İzlediğim iyi filmlerden olmadığı kesin. Hoş izleyeli uzun zaman olmuş ve film hakkında pek bir fikrimin olmaması bu filmi pekte kaile almadığımın kanıtı olsa gerek. Zaten film 3D olmasa izlenmeyecek türden. yine dediğim gibi tamam iyi güzel 3D film yapıyorlar ama birde güzel film yapsalar çok makbule geçecek.

Film klasik hikayeden ortaya çıkıyor. Adamın biri yıllar önce birilerini öldürür sonra tekrar ortaya çıkar yıllar sonra ve kabus tekrarların. Yok yaratıcı öldürme sahneleri de nasibini almamış bu filmden. Yani anlayacağınız boş bir film. Peki bu boş film konusunda ben neden parmaklarımı yoruyorum? O da tartışılır bir konu. maksat arşivde yerini alsın. Bu filmden etkilenenler de nasıl etkilenmiş anlamış değilim. Sözüm meclisten dışarı.

Filmin tanıtımına gelelim yada kısaca özetine… Tom Hanniger’ın tünellerde neden olduğu kaza beş adamın sıkışıp kalmasına ve sağ kurtulan tek kişi olan Harry Warden’ın da komaya girmesine neden olmuştur. Harry Warden bir sene sonra komadan çıkar ancak bu kez de bir çok kişiyi öldürür. Bu olay sevgililer gününde olur. O günden sonra maden kapatılır ve Harry Warden’de halk tarafından öldürülür.

Olay günümüze gelir. Yıllar sonra Tom Hanniger kasabaya geri döner tabi olayın yankıları ve Tom Hanniger’ı bu kötü olaylardan dolayı suçlamaları devam etmektedir. O tam geri döndüğü zamanda cinayetler yine başlar. Tabi filmi takip eden bir de aşk üçgeni vardır. Katil kimdi, ne oldu sorularıyla film biter. Final anlamamız için kolaylaştırılmış… On üzerinden 4… 3D değilse hiç izlemeyin…

Yönetmen:Patrick Lussier

Oyuncular:

Jensen Ackles Tom Hanniger
Jaime King Sarah Palmer
Kerr Smith Axel Palmer
Betsy Rue Irene
Edi Gathegi Deputy Martin

Linkler:

http://www.imdb.com/title/tt1179891/

http://www.mybloodyvalentine3ddvd.com

http://www.sinemalar.com/film/11730/Sevgililer-Gunu-Katliami/

fikrin nedir?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top
%d blogcu bunu beğendi: